Adam Piotrowski

Dyrektor Naczelny COPI, KGHM Polska Miedź

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalnością Informatyka ekonomiczna, posiada tytuł Master of Business Administration.

Menadżer z kilkunastoletnim stażem odpowiedzialny za budowę infrastruktury IT, cyberbezpieczeństwo, rozwój usług elektronicznych i cyfryzacji w administracji i przedsiębiorstwach usługowo produkcyjnych. Obecnie Dyrektor Naczelny Oddziału COPI (Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji) w KGHM Polska Miedź S.A., wcześniej Dyrektor Zarządzający Centrum Transformacji Cyfrowej w Poczta Polska S.A. odpowiedzialny za utrzymanie, rozwój i modernizację usług świadczonych w obszarze IT i cyberbezpieczeństwa.

W latach 2018 - 2020 związany z resortem obrony narodowej, pełnił funkcję szefa Inspektoratu Informatyki MON, a następnie Zastępcy Dyrektora Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

Zasiadał m.in. w Radzie NCIA (Nato Communications and Information Agency). Członek międzynarodowego jury konkursu organizowanego przez Dowództwo Sił Sojuszniczych NATO ds. Transformacji w 2019 r.- TIDE Hackathon.

Wcześniej odpowiedzialny za informatyzację w resorcie spraw wewnętrznych i administracji m.in. na stanowisku Dyrektora Departamentu Teleinformatyki i Pełnomocnika Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji do spraw bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. W latach 2009 - 2016 pracował w Ministerstwie Skarbu Państwa, gdzie początkowo odpowiadał za sprawy logistyczne, a następnie za obszar IT. Zasiadał na stanowiskach samodzielnych i kierowniczych w firmach z sektora prywatnego.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Evention | Polityka cookies | Polityka prywatności | Regulamin