SoftwareONE

SoftwareONE jest wiodącym globalnym dostawcą kompleksowego oprogramowania i rozwiązań w chmurze z siedzibą w Szwajcarii. Dzięki swoim szerokim możliwościom pomaga firmom projektować i wdrażać strategię technologiczną, kupować odpowiednie oprogramowanie i rozwiązania chmurowe w odpowiedniej cenie oraz zarządzać i optymalizować posiadane oprogramowanie. Oferta połączona jest z autorską platformą PyraCloud, która zapewnia klientom praktyczne, oparte na danych informacje. SoftwareONE, zatrudniający około 8700 pracowników oraz oferujący sprzedaż i świadczenie usług w 90 krajach, zapewnia około 65 000 klientom biznesowym oprogramowania i rozwiązania chmurowe od ponad 7500 partnerów. Akcje SoftwareONE (SWON) są notowane na SIX Swiss Exchange.
Jesteśmy największym partner Microsoft na świecie i największym partnerem dla szybko rozwijającej się platformy chmurowej Microsoft Azure.
Posiadamy relacje z ponad 7.500 dostawcami oprogramowania, w tym elitarne umowy partnerskie z wiodącymi światowymi dostawcami oprogramowania.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.