SGS Polska

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. Zapewniamy wszechstronną gamę rozwiązań w zakresie certyfikacji i usprawnień biznesowych, opartych na najnowszych technologiach i narzędziach cyfrowych. Nasza globalna sieć specjalistów zapewnia wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci zachować zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi normami oraz zapewnią Twoim pracownikom umiejętności, szkolenia i rozwój zawodowy.

Opierając się na naszej wiedzy branżowej, wykorzystujemy nowe technologie, w tym chmurę, internet rzeczy (IoT), Big Data, sztuczną inteligencję (AI) i monitorowanie danych w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci wdrażać, zarządzać oraz poprawiać jakość, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i rentowność Twojej działalności. Aby wesprzeć Cię w erze cyfrowej, opracowaliśmy szereg rozwiązań, które pomagają prowadzić biznes w XXI wieku.

Nasze rozwiązania InfoSec mogą poprawić Twoją wydajność oraz cyberbezpieczeństwo, prowadząc jednocześnie do zgodności z uznanymi międzynarodowymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji, przetwarzania i ochrony danych w chmurze, bezpieczeństwa obiektów data center, ciągłości działania czy usług IT.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.