Piszcz i Wspólnicy

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej korporacji, a także dużych i średnich podmiotów gospodarczych, jak również organów administracji rządowej oraz samorządowej. Nasz zespół liczy ponad 30 najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin prawa, absolwentów najlepszych polskich uczelni. Od stycznia 2003 roku Kancelaria jest Partnerem międzynarodowej sieci firm prawniczych Legal Netlink Alliance.
Oczekiwania naszych Klientów są zróżnicowane, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Staramy się spoglądać na sprawę z perspektywy Klienta, wzbogaconej naszą wiedzą prawną oraz zdobytym doświadczeniem. Naszą filozofią jest dbałość o jak najwyższy poziom świadczonych usług prawnych. Podejmujemy nieustanny wysiłek, aby nasi Klienci postrzegali nas jako profesjonalnego i kompetentnego doradcę prawnego. Staramy się też stale dostosowywać profil działalności do zmieniających się potrzeb rynku.
Świadczymy pomoc w zakresie bieżącej obsługi prawnej, udzielamy również specjalistycznych porad prawnych. Służymy wsparciem prawnym na terenie całego kraju, dzięki naszym kancelariom w Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Evention | Polityka cookies | Polityka prywatności | Regulamin