ICsec

ICsec jest liderem rynku zabezpieczeń infrastruktury przemysłowej. Zespół ICsec od 2018 roku z powodzeniem tworzy pierwszy w Polsce ekosystem cyberbezpieczeństwa łącząc przemysł i polską naukę. Dostarcza rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć ryzyko biznesowe związane z cyberatakami na sieci przemysłowe.
Flagowym produktem jest SCADVANCE XP – najnowocześniejszy system do monitorowania sieci przemysłowych, który wykrywa potencjalne zagrożenia i anomalie w ruchu pomiędzy urządzeniami wykorzystując uczenie maszynowe oraz sztuczną inteligencję. Wysokiej klasy rozwiązanie technologiczne wpisuje się w ramy spełnienia obowiązku Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Rozwiązanie skierowane jest do przedsiębiorstw z infrastrukturą krytyczną, Operatorów Usług Kluczowych oraz zakładów z przemysłowymi systemami sterowania ICS/SCADA.

Producent został nagrodzony przez Naczelną Organizację Techniczną Złotym Laurem Innowacyjności 2020 za rozwiązanie Scadvance XP. W 2017 roku produkt otrzymał również prestiżową nagrodę „ELIKSIR” przyznawaną przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.