Akademia CSG

Od 2001 roku przekazujemy naszym słuchaczom wiedzę o sieciach komputerowych oraz bezpieczeństwie. Nasi instruktorzy na co dzień pracują wdrażając komercyjne projekty z zakresu sieci, bezpieczeństwa oraz cyberbezpieczeństwa. Prowadzenie szkoleń jest dla nich możliwością dzielenia się doświadczeniem przekazywanym przede wszystkim na zajęciach praktycznych, które przeplatane są elementami teoretycznymi. Takie podejście pozwala na zrozumienie technologii, a tym samym na lepsze i trwalsze jej poznanie. Zajęcia praktyczne oparte są o laboratoria przygotowane na podstawie wieloletniego doświadczenia praktycznego naszych instruktorów.

Podejście do przekazywania wiedzy nigdy nie jest identyczne, ponieważ każda grupa i słuchacze są inni, dlatego też dostosowujemy tempo szkolenia, formę szkolenia oraz poziom dostarczanych informacji do słuchaczy. Tylko w ten sposób możemy dać od siebie najwięcej, a także maksymalnie ułatwić proces uczenia oraz poznawania nowych nieznanych światów i zakamarków technologii.

Wszystkie szkolenia w zakresie standardowych sieci komunikacyjnych oraz bezpieczeństwa prowadzimy na sprzęcie wykorzystywanym w rzeczywistych infrastrukturach. Szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii komunikacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa prowadzimy na sprzęcie fizycznym oraz na rozwiązaniach witalizacyjnych, pozwalających na przekazywanie wiedzy o sieciach zdefiniowanych programowo (ang. Software Defined Networks) oraz rozwiązaniach witalizacyjnych, pozwalających na pokazanie zasad bezpieczeństwa od źródła danych, przez ich przetwarzanie, aż po wykrywanie incydentów. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz cyberbezpieczeństwa kładą nacisk na podstawową zasadę jaką jest bezpieczeństwo poprzez zapobieganie, a nie leczenie.

KSC FORUM

www.kscforum.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.